Уште еден случај на брутално апсење привлече големо внимание и го навлече бесот на јавноста во Соединетите Американски Држави. Властите во Пенсилванија ...
сите 29 | | | веќе видена

Кузма со тројка во последната секунда за триумф ...

“Се доближил и рекол дека е вооружен“! Трамп ...

“Се доближил и рекол дека е вооружен“! Трамп ...

Еден демонстрант загина на вториот ден протести ...

Едноставна десетминутна вежба: Го подобрува ...

Многу неприродна музика

Многу неприродна музика

Многу неприродна музика

Многу неприродна музика

Лукаку вчера испиша историја во Лигата на Европа

Кузма со тројка во последната секунда му донесе ...

Моментот кога Трамп беше итно евакуиран: Агент на ...

Интер преку Баер обезбеди полуфинале во ЛЕ!

Зголемете ги очните КАПАЦИ без посета на ХИРУРГ: ...

(ВИДЕО)хаха, откако Заев го запука Ахмети за ...

(ВИДЕО)ајдее, куртоните и ИСПРДОЦИТЕ се наредија ...

(ВИДЕО)ајдее, куртоните и ИСПРДОЦИТЕ се наредија ...

Џејсон Деруло му ги скрши забите на Вил Смит со ...

Џејсон Деруло му ги скрши забите на Вил Смит со ...

(ВИДЕО) ТЕОРИИТЕ НА ЗАГОВОР НЕ СЕ ТОЧНИ: Лекар ...

Лукашенко открил од кои три држави се командува ...

И по оставката на владата, нови протести на ...

(Видео) Пустош во Чикаго по протестите: повредени ...

Летечките автомобили конечно легални! Иднината се ...

Рецепт за почетници: Ѓувеч

Уште една жртва на поплавите во Грција, најдено ...

(Видео) 13 лица повредени во пожар на бензинска ...

(ВИДЕО) ЕКСПЛОЗИЈА ВО БАЛТИМОР: Eден човек ...

Падна либанската влада! Попуштија поради ...

ВО ЖИВО: Либанската Влада поднесе оставка, но ...

Хаос на улиците на Минск: Стотина повредени, над ...

Хаос на улиците на Минск: Стотина повредени, над ...

Познатата водителка доживеа хорор за време на ...

Познатата водителка доживеа хорор за време на ...

Шкупи со големо засилување во одбраната ...

Потребни ви се само 2 состојки – префин чоколаден ...

Ангелски перничиња: Меко тесто полнето со сирење ...

(ФОТО+ВИДЕО) ПЕТ ЖРТВИ МЕЃУ КОИ И БЕБЕ: Поплави ...

(ФОТО+ВИДЕО) ПЕТ ЖРТВИ МЕЃУ КОИ И БЕБЕ: Поплави ...