Две лица со шутирање по глава и тело тепаат момче кое лежи на под, додека тоа бара да викнат полиција. Видеото беше споделено вчеравечер на социјалната мрежа ...
сите 8 | | | веќе видена

Студентите од битолскиот универзитет бараат ...

Почна уписот за првачињата

Актерката се откажала на прашањето за 1 милион ...

УРНЕБЕСНО: Брус Ли не се викал така, СЕ ВИКАЛ ...

Ова е возачот кој со цистерна влета меѓу ...

Тамара Тодевска со нова песна „Слободата е во ...

Германците имаат нов начин да го откријат вториот ...

Њоки со брокула и лосос во кремаст сос

Боки 13: Обвинението е политички прогон без докази

Во хаосот во Њујорк уапсена и ќерката на ...

Колку е силен вашиот мозок? Овој тест открива ...

Лукаревска за Телма: Дознав за болеста на Зекири ...

Завршија Пролетните онлајн миграции од 10. ...

НАКС со реакција за противзаконската постапка за ...

Филипче: се размислува за карантин за Гази Баба и ...

89 новозаболени и седум починати од Ковид-19

Соседните земји ги отвораат границите

Почна уписот на првачиња под строг протокол во ...

Заев инсистира на избори на 5 јули, за ВМРО ДПМНЕ ...

Лукаровска заразена, премиерот тестиран, ...

Клоп го избра најдобриот гол во историјата на ...

[Видео] На час: Еколошкото образование сведено на ...

Белгискиот принц позитивен на Ковид-19: Се ...

Белгискиот принц позитивен на Ковид-19: Се ...

10 пост-пандемија дестинации кои мора да ги ...

Војна на улиците во САД: Полицијата убила еден ...

Протече нова снимка од полицајците додека го ...

Протече нова снимка од полицајците додека го ...

Циндриќ, Јотиќ, Борозан- ова се најатрактивните ...

Милан преговара со ѕвездата на Селтик

Министерот Филипче за 15 часот закажа прес ...

„Nike“ со моќна кампања против расизмот: Не ...

Ајкулата почнала да кружи околу нуркачот, а потоа ...

Шериф за почит – им се придружи во протестот на ...

Екстра брз сладолед од само 2 состојки

Стоилковски: Чиста лудост се флаерите во кои Заев ...

Специјален гостин на Crew Dragon, кој не бил ...

СПОДЕЛИ МУЗИКА: Aurora – NPR Music Tiny Desk ...

(Видео) Трамп евакуиран во подземен бункер под ...