Жервињо: Во Арсенал ја напреднав својата игра

Напаѓачот на Арсенал призна дека во текот на претходната сезона имал големи проблеми со прилагодувањето и вклопувањето во англискиот стил на играње, но снета дека оваа сезона е многу важна за него и дека сега ќе покаже колку напредувал.
| | веќе видена | слични

Останато

Уште утре во попладневните часови ќе биде нестабилно облачно со локална појава на пороен дожд, грмежи, засилен ветер и услови за појава на град, прогнозира ...
сите 300 | | | веќе видена

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев. Од денот кога аболицираниот Заев и неговата криминална ...
сите 250 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Албанскиот претседател, Илир Мета ја осуди одлуката на албанската изборна комисија за одржување на локалните избори на 30 јуни, повикувајќи ја владејачката ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жервињо: Во Арсенал ја напреднав својата игра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: