(ВИДЕО) „Квадрат“:Удобност или естетика? Што е поважно?


Во новиот „Квадрат“ ќе гледате: – Архитект Пако Радовановиќ ви ги открива тајните на добро уредените канцеларии и ве запознава со своите работни простории – ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во текот на оваа вечер како што најавивме особено во планинските места и тоа особено јужно од Скопско има развој на нестабилност проследена со краткотраен ...
сите 18 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) „Квадрат“:Удобност или естетика? Што е поважно?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: