Тиесто со ексклузивно музичко видео за Шкода Ситиго

Интернационалната мега звезда Тиесто помага во лансирањето на новата Шкода Ситиго со ексклузивно музичко видео и ремикс кој ќе може бесплатно да се превземе. Видео записот на најновата песна на Тиесто “What Can We Do (A Deeper Love)” може ексклузивно да се види на Фејсбук страната на Шкода , а ремиксот на истата песна е достапен за бесплатно превземање. Ова видео е продолжение на уникатната соработка помеѓу Тиесто и Шкода, која започна на World Dealer Conference во Прага, каде што Тиесто имаше извонредна изведба пред пет илјадитната публика, составена од трговските партнери на Шкода ширум светот. Партнерството помеѓу Шкода и Тиесто - за многумина најдобриот DJ на сите времиња, има за цел да ја доближи Шкода до младата популација кaко таргет група за новиот Ситиго. Инаку, Фејсбук страната на Шкода бележи брз раст, со рекордна посетеност од 100.000 посети дневно, од нејзиното лансирање пред само неколку недели. На почетокот на ноември, Шкода Ситиго беше премиерно претставена во Чешка. Мини возилото ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 229 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 36 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 129 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена

Зоран Велјовиќ, експерт за геометрија, истакнува дека никогаш не присуствал на фудбалски натпревар, но и тој даде свој удел во дебатата дали голот на Боакје е ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тиесто со ексклузивно музичко видео за Шкода Ситиго

Од:
До кого (е-маил):
Порака: