Измамени голем број Македонци - внимавајте кога барате работа преку Фејсбук

Постојат многу групи на социјални мрежи за лица од областа на поранешна Југославија кои бараат или нудат вработување во Германија. Но, покрај добриот совет што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Измамени голем број Македонци - внимавајте кога барате работа преку Фејсбук

Од:
До кого (е-маил):
Порака: