Фирмата која работи за Линкедин доказ дека младите можат да го освојат светот и без да си отидат од Македонија

Почнале со четворица практиканти, но набрзо се прошириле. Денес ви ја пренесуваме приказната на BizzBee Solutions - фирмата која е вистински доказ дека ...
| | веќе видена | слични

Клиентот е секогаш најважен на листата нели? Но, што доколку и вработените се третирани исто така? Во BizzBee Solutions таа приказна станува реалност, вели ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 225 | | | веќе видена

* РУСКОВСКА: Во понеделник очекувам вештачењето на телефонот на Катица да биде готово Јавнотото обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција во ...
сите 63 | | | веќе видена

Пред пратениците следната недела во Собранието ќе се најде новиот текст на законот за Јавно обвинителство, со кој Специјалното јавно обвинителство ќе се ...
сите 94 | | | веќе видена

Откако го освои Вимблдон, најдобриот светски тенисер, Новак Ѓоковиќ, со семејството дојде на летување во Хрватска. Тој пред неколку дена стигна на Корчула, па ...
сите 267 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 352 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фирмата која работи за Линкедин доказ дека младите можат да го освојат светот и без да си отидат од Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: