ЦУЦУЛОВСКИ ЗА ИЗЈАВАТА НА ЗАЕВ ЗА БОМБИТЕ НА ЕЛ ЧЕКА: Кој како ќе дојде…!

Љубомир Цуцуловски на ФБ: КОЈ КАКО ЌЕ ДОЈДЕ... Денес Заев (во негов стил) објасни дека „бомбите“ на Ел Чека имале политичка цел. Единствено заборави да објасни ...
| | веќе видена | слични

Љубомир ЦУЦУЛОВСКИ на ФБ: КРЛЕЖОТ Е КРЛЕЖ. Како сè повеќе доаѓа во прашање заштитата на Охридското Езеро, така сè повеќе можат да се слушнат бизарни мислења. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Завршува кариерата на првиот човек на Зоран Заев, Катица Јанева, велат до ВМРО ДПМНЕ. Нејзиното приведување требаше да се случи уште првиот ден. Таа е само ...
сите 493 | | | веќе видена

Македонската економија е пред тотален колапс. Економијата во Република Македонија e жртва на криминалот и корупцијата на власта предводена од Заев. Во моментов ...
сите 245 | | | веќе видена

Oбвинитeлcтвoто во предиcтpaга ги поседувало снимките кои излегоа во јавноста за случајот „Рекет“, а дали тие ќе се користат како дoказ ќе одлучува Сyдcкиот ...
сите 526 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 189 | | | веќе видена

Кога пред неколку дена американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека ќе и понуди на Данска да им го продаде Гренланд на САД, во јавноста се мислеше дека ...
сите 144 | | | веќе видена

Марио Балотели уште еднаш ќе го облече небесно-синиот дрес на Манчестер сити, откако беше потврдено дека Италијанецот, кој само што потпиша за Бреша, ќе биде ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЦУЦУЛОВСКИ ЗА ИЗЈАВАТА НА ЗАЕВ ЗА БОМБИТЕ НА ЕЛ ЧЕКА: Кој како ќе дојде…!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: