Мотика

Да ги готвиме и да ги јадеме знаеме сите, но само вистинските мајстори знаат и да ги направат.
| | веќе видена

Во пресрет на Олимписките игри во Лондон, магазинот „ESPN the Body Issue“ објави серија разголени фотографии од жените спортистки. Уживајте!
| | веќе видена

Реномираниот фотограф од Њујорк Генри Харгривс претстави колекција на слики во кои тој ги опишува своите две страсти: женски гради и 3D фотографиja. Ако имате 3D очила, ставајте ги :)
| | веќе видена

Жител на американската држава Орегон купи стар патнички авион Боинг 727 и сега живее во него.
сите 2 | | | веќе видена

На улица прават интересни кученца од балони, а дечково направи цел кошаркар во природна големина.
| | веќе видена

next