ТВ Нова во центарот на случувањата со екипи во Будимпешта и Брисел


3 копии

По теркот на светските медиуми, ТВ Нова повторно во центарот на случувањата. Екипи на ТВ Нова се во Брисел и Будимпешта каде што ја следат Европската недела на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Градот Скопје е еден од финалистите за наградата на Европската недела на мобилност за 2016 година, која секоја година се доделува од страна на Европската ...
| | веќе видена | слични

Градот Скопје влезе во најтесниот избор за наградата на Европската недела на мобилност. Нашиот главен град е во конкуренција со португалската престолнина ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гевгелија гласаше против отворање на рудници, а одлуката на граѓаните е задолжитена и обврзувачка за надлежните. Во иднина, општина Гевгелија не ќе може да ...
сите 166 | | | веќе видена

Додека медиумите од региионот пишуваат за насилничкото однесување на Раста, сопругот на Ана Николиќ, таа како да не е многу засегната од сето тоа. Таа на ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТВ Нова во центарот на случувањата со екипи во Будимпешта и Брисел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: