Нова книга поезија од Ана Дедова

Деновиве медиумите се преплавени со наводното неверство на Ана Севиќ и наводниот развод на Ана и Дарко Лазиќ. Сега нивните пријатели проговорија и открија дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ана и Бастијан Швајнштајгер денеска и утре ја слават својата годишнина од бракот, а од денеска се би можело да биде поинаку. Имено откако минатата година Ана ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Севиќ на Инстаграм објави фотографија со својата ќеркичка Лорена и ги извести фановите дека нејзината љубимица полни 3 години. „Свету мој, нека ...
| | веќе видена | слични

Ана Филиповиќ (37), е мајката монструм која во 2005 година, заедно со своето тогашно момче, Малиша Јевтовиќ, ја силувала и пристуствувала на убиството на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пејачот Аца Лукас стави точка на 23 дена долгата врска со Бранислава Пашајлија. Од тогаш не се огласуваше по повод тоа, а ако некој реши да му постави такво ...
сите 68 | | | прочитана: 195 | веќе видена

„Патронажниот однос“ кон некои обвинети, на судовите им се врати како бумеранг. Бегството на двајцата обвинети од „Таргет" и „Тврдина“ стана директна препорака ...
сите 209 | | | прочитана: 339 | веќе видена

Испитувањата од две лаборатории каде што се направени анализите на серумот и крвта на двајцата пациенти кои починаа на Инфкетивната клиника потврдиле етиолошки ...
сите 21 | | | прочитана: 874 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 978 | веќе видена

 Откако во медиумите се проширија фотките на Ева Лонгорија со заоблено стомаче, гласините за наводната бременост започнаа. Актерката последните неколку недели ...
сите 23 | | | прочитана: 765 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова книга поезија од Ана Дедова

Од:
До кого (е-маил):
Порака: