Бегалскиот камп „Морија“ на Лезбос под снег


2 копии

Целосната неподготвеност на грчките власти за студеното време во комбинација со снежната бура резултираа лицата сместени во кампот Морија да живеат во шатори ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии
4 копии

Останато

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 39 | | | прочитана: 1147 | веќе видена

-Не постои изјава која е дадена неутрално или го афирмира договорот и Зоран Заев, туку напротив, сите овие изјави прават голема штета, додава Јакимовски. Тој ...
сите 323 | | | веќе видена

Сите знаеме колку е стресно кога седиме некаде на гости, шетаме надвор или сме на одмор, а постојано се прашуваме во главата дали сме заклучиле, дали болјерот ...
сите 36 | | | прочитана: 1307 | веќе видена

Кој нема да успее да купи карта за натпреварот од 3.квалификациско коло во Лигата на шампионите помеѓу Вардар и Копенхаген кој ќе се одигра овој вторник, ќе ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бегалскиот камп „Морија“ на Лезбос под снег

Од:
До кого (е-маил):
Порака: