Баерн и презимето Санчез не одат заедно?

Најновите информации кои пристигнуваат во однос на сагата со Алексис Санчез, ќе го израдуваат Манчестер Сити, а за момент од сево ова ќе здивне Арсенал. Баерн ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Низ годините во минатото, знаеме колку само квалитетни играчи го напуштија Арсенал и преминаа во други европски гиганти, со кои подоцна освојуваа многу титули. ...
| | веќе видена | слични

Некогашниот англиски репрезентативец и легендата на Арсенал, Пол Мерсон има идеја како неговиот поранешен клуб да го реши проблемот со Алексис Санчез. ...
| | веќе видена | слични

Премиерлигашот Арсенал минатата кампања ја заврши со трофеј во ФА Купот, но воедно го испушти билетот за Лигата на шампионите и тоа може многу да го чини кога ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пејачот Аца Лукас стави точка на 23 дена долгата врска со Бранислава Пашајлија. Од тогаш не се огласуваше по повод тоа, а ако некој реши да му постави такво ...
сите 68 | | | прочитана: 195 | веќе видена

„Патронажниот однос“ кон некои обвинети, на судовите им се врати како бумеранг. Бегството на двајцата обвинети од „Таргет" и „Тврдина“ стана директна препорака ...
сите 209 | | | прочитана: 343 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 978 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Баерн и презимето Санчез не одат заедно?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: