Алегри на маса има три годишен договор од Барса вреден 24 милиони евра


3 копии

Луис Енрике сериозно се насмеа кога еден новинар заспа во текот на конференцијата за новинарите. „ Погледнете, ова никогаш не ми се случило на конференција за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Барселона успеа да слави со 4:2 во дерби пресметката со Валенсија и да го одржи чекорот со Реал Мадрид на врвот на табелата во шпанската Примера, а без разлика ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Андрес Иниеста сè уште чека на официјална покана од Барселона за започнување на преговорите за продолжување на меѓусебната соработка, а ако оваа ситуација се ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Барселона, Луис Енрике неодамна и соопшти на јавноста дека ова лето ќе ја напушти Барса, а медиумите веднаш почнаа да пишуваат за тоа каде ќе ја ...
| | веќе видена | слични

Елиминацијата на Севилја во Лигата на шампиони од Лестер драматично ги намали шансите на Хорхе Сампаоли да го наследи Луис Енрике во Барселона и сега две нови ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешни видни и истакнати членови на ВМРО-ДПМНЕ по повлекувањето од извршната власт „засолниште“ си најдоа во својата матична партија каде се вработени и ...
сите 198 | | | веќе видена

Велат дека секоја реклама е добра реклама, иако струмичанката Марија Андоновска, инаку познат македонски модел деновиве беше во фокусот на регионалните медуми ...
сите 47 | | | веќе видена

Dolce & Gabbana јакната која Меланија ја носела чинела 50.илјади евра. Американците биле бесни, но факт е дека јакната се распродала во еден ден откако првата ...
сите 51 | | | веќе видена

За време на полициската акција после терористичкиот напад во Манчестер, британската полиција во домот на бомбашот Салман Абеди пронашла хемикалии и супстанци ...
сите 109 | | | веќе видена

Партискиот конгрес на партијата СДСМ ќе започне од 12 часот во хотелот Александар Палас. Најавено е дека ќе се гласа за нов лидер на партијата, а и дека Зоран ...
сите 170 | | | прочитана: 309 | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде излезе со соопштение дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, откако во понеделникот бомбаш-самоубиец ги одзеде ...
сите 62 | | | веќе видена

Претседателот на САД Доналд Трамп објави денеска на Твитер дека сојузниците од НАТО ги зголемуваат придонесите во буџетот на организацијата, два дена откако ...
сите 414 | | | веќе видена

Летово ќе почне изградбата на Драмскиот театар во Скопје, кој според потпишаниот договор се очекува да биде готов по три години. Деновиве Министерството за ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алегри на маса има три годишен договор од Барса вреден 24 милиони евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: