Ако сте шеф кој сакате да го обожуваат сите, треба да ги поседувате овие карактеристики

Пријатнaта и релаксирана атмосфера во канцеларијата е клучна за успехот на секоја компанија. Еден од луѓето кои носат најголема одговорност за атмосферата, е - ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овие луѓе е невозможно да не се приметат, бидејќи тие сакаат да бидат во центарот на вниманието. Лавот е петти знак во хороскопот. Тие се амбициозни, креативни ...
| | веќе видена | слични

 Во минатото љубовната судбина се одредувала со изработка на натална карта која укажувала каков партнер ќе имаш во иднина, а со каков всушност треба да ...
| | прочитана: 578 | веќе видена | слични

Се вели дека секој е кројач на сопствената среќа, но сепак и ѕвездите имаат големо влијание врз сето тоа. Познато е дека постои еден хороскопски знак кому сите ...
| | прочитана: 610 | веќе видена | слични
2 копии

Тоа е хороскопскиот знак кој има лесен и среќен живот. Дај Боже на сите! Тие се скромни, сакаат силно и даваат се од себе за другите. Еве која е хороксопскиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пејачот Аца Лукас стави точка на 23 дена долгата врска со Бранислава Пашајлија. Од тогаш не се огласуваше по повод тоа, а ако некој реши да му постави такво ...
сите 73 | | | прочитана: 195 | веќе видена

„Патронажниот однос“ кон некои обвинети, на судовите им се врати како бумеранг. Бегството на двајцата обвинети од „Таргет" и „Тврдина“ стана директна препорака ...
сите 247 | | | прочитана: 339 | веќе видена

Испитувањата од две лаборатории каде што се направени анализите на серумот и крвта на двајцата пациенти кои починаа на Инфкетивната клиника потврдиле етиолошки ...
сите 157 | | | прочитана: 874 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 978 | веќе видена

 Откако во медиумите се проширија фотките на Ева Лонгорија со заоблено стомаче, гласините за наводната бременост започнаа. Актерката последните неколку недели ...
сите 23 | | | прочитана: 765 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ако сте шеф кој сакате да го обожуваат сите, треба да ги поседувате овие карактеристики

Од:
До кого (е-маил):
Порака: