„Вардар осигурување“ најдобра осигурителна компанија


Останато

Македонскиот јазик и идентитет не се предмет на преговори, потенцираа вчера високи претставници на Владата и напоменаа дека темната страна на историјата треба ...
сите 469 | | | веќе видена

ДЕЛ ОД ПОЛИТИЧАРИТЕ ГО ПОДДРЖАА ЗАЕВ Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски запрашан за изјавата на премиерот Зоран Заев за бугарскиот БГНЕС рече дека ...
сите 518 | | | веќе видена

Не може да се заборави секоја една капка крв што паднала во Куманово во борбата за слободна Македонија , напиша Владо Мисајловски по вечерашниот протест. Тој ...
сите 218 | | | веќе видена

Дресот кој Диего Марадона го носеше кога го постигна славниот гол „Божја рака“ на натпреварот против Англија на СП 1986 во Мексико, би можел да биде продаден ...
сите 323 | | | веќе видена

Британскиот министер за локални заедници, Роберт Џенрик, изјави дека нема причина за загриженост поради податоците за ефективноста на потенцијалната вакцина од ...
сите 149 | | | веќе видена

Во последните 24 часа се направени 3084 тестирања, а регистрирани се 1093 нови случаи на ковид-19 и тоа 431 во Скопје, 57 во Куманово, Дебар-14, Штип-41, ...
сите 328 | | | веќе видена

Федералниот Апелациски суд во Филаделфија го отфрли барањето на тимот на американскиот претседател Доналд Трамп да се блокира прогласувањето на демократот Џо ...
сите 182 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Вардар осигурување“ најдобра осигурителна компанија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: