Сурова шега со девојката: Што мислите дали ги помина сите граници или не? Оваа двојка е добро позната на Јутјуб, затоа што снима секакви шеги, дури и оние со ...
сите 5 | | | веќе видена

Како течат обуките за парламентарните избори за ...

Светската Асоцијација на спортски новинари (АИПС) ...

Голем исчекор на Реал кон шампионската титулата

Јаулески: Ослободување од партиципација за сите ...

Јанушев од Македонска Каменица: Со обнова ќе ...

(Видео) Елтон Џон со концерти на „Јутјуб“ собира ...

Нова снимка од разговор за списоци со гласачи ...

Нова снимка од разговор за списоци со гласачи ...

Повеќе од 160 мртви во свлечиштето во рудникот за ...

Од 1986-та година носи иста фризура и облека: ...

Халкбанк корисниците на платежни картички ...

На денешен ден: Се оствари детскиот сон на ...

Невреме во регионот - град со големина на орев ...

Андоновиќ: Хрватска во недела гласа на ...

NEVS го лансира Sango автономното возило како дел ...

NEVS го лансира Sango автономното возило како дел ...

Како му успеа? Сакаше да направи дриблинг, а доби ...

Верувајте во себе, работете напорно и сакајте го ...

Стоилковиќ: На 15-ти јули да ја поддржите ...

Мицкоски: Ќе го испитаме потеклото на имотот на ...

Николоски до Заев: Не го лажи народот, доста е, ...

Студентски протести во Белград

Точка ТВ: Дали знаете колку чини најскапиот лек ...

Камерите снимиле катастрофа: Во лизгање на ...

Камерите снимиле катастрофа: Во лизгање на ...

Вучиќ им ги затвори домовите, студентите ...

Белградските студенти излегоа на протест, Вучиќ ...

Белградските студенти излегоа на протест, Вучиќ ...

Короната за седум дена однесе 5 животи во ова ...

Короната за седум дена однесе 5 животи во ова ...

Гатузо не ја научи лекцијата, Наполи падна во ...

Американски полицаец под истрага: Удри жена во ...

Совршен ручек без месо – лесен оброк

Димковски: Буковската пипер да биде регистрирана ...

„Се подигна свеста да се донира орган“ – средби ...

„Се подигна свеста да се донира орган“ – средби ...

„Се подигна свеста да се донира орган“ – средби ...

13 битолчани ја прекршиле мерката за неносење ...

Во последните кластери во Битола, две лица се во ...