Макена Дрилинг на 13 години научила да плете гледајќи видеа на јутјуб, па почнала да прави играчки и да ги продава на локални панаѓури. Откако сфатила дека на ...
сите 3 | | | веќе видена

(ВИДЕО) ДРАМА ВО ГРЦИЈА: Си ја продал внуката, ...

(ВИДЕО) ДРАМА ВО ГРЦИЈА: Си ја продал внуката, ...

Шестгодишното девојче починало додека примало ...

Младинците убедливо поразени на контролката ...

Младинците убедливо поразени на контролката ...

Младите им подаруваа голови на Летонците за ...

Пендаровски- Баербок: Германија е еден од ...

По грешка во одбраната и примен гол во 45. ...

YouTube го деблокира профилот на Доналд Трамп

НБА Топ 10: Ноќ на неверојатни забивања (ВИДЕО)

(ВИДЕО) „WORKSHOP“ ОД СВЕТСКИ РАЗМЕРИ Фибула ...

(ВИДЕО) „WORKSHOP“ ОД СВЕТСКИ РАЗМЕРИ Фибула ...

Ковачевски – Бербок: Нова конкретна поддршка од ...

Задоволство на кое никој не може да одолее: Пита ...

(Видео) „Либеро бенд“ има нова песна

Богоев, Андрески и Герасимовски со пензионерите: ...

Македонија - Малта 4:0, коментатор Таско

Претставена играта „Каунтер-страјк 2“

Претставена играта „Каунтер-страјк 2“

Забрзува подобро од „Rimac Nevera“, а чини ...

Хотел без соби во Австралија со години ги збунува ...

(ВИДЕО) Шампионот подобар од Далас, не помогна и ...

(ВИДЕО) Шампионот подобар од Далас, не помогна и ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Костадинов бара извинување за ...

Најава Македонија – Малта: Ни треба голема победа

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Методи Хаџи Јанев: Три години по ...

Лансирана првата 3Д ракета, не стигнала далеку

Ковачевски: ВМРО-ДПМНЕ треба да каже дали за ...

Неуспешен лет на првата 3-Д печатена ракета во ...

Ковачевски: ВМРО-ДПМНЕ не поддржа ниту една ...

Стојаноски: Коруптивните шеми на Ковачевски и ...

(ВИДЕО) Неуспешен лет на првата ракета испечатена ...

(Видео) Стоилковски: Молкот од Оливер Спасовски е ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Апсењето на Путин ќе биде ...

ФОТО+ВИДЕО: Лажна дојава за бомба ја испразни ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Александар Ацевски и Катерина ...

Врие од лажни наградни игри, а МВР тешко им ...

Неочекувано „светлосно шоу“ на небото над ...

Започна како танчарка во „Гранд“ и му мешаше на ...