Рускиот претседател Владимир Путин, бил снимен за време на формалниот разговор кој го имал со кубанскиот претседател Мигел Диаз-Канел. Имено, веќе подолго ...
сите 4 | | | веќе видена

(Видео) Премиерот на Апасиев му читаше дефиниција ...

(ВИДЕО) Препукување Ковачевски-Апасиев: Премиерот ...

ВИДЕO: Во големиот руски напад загинаа 11 луѓе, ...

Осудуван бегалец од Палестина е напаѓачот кој до ...

Девојката на новиот фудбалер на Арсенал е ...

Девојката на новиот фудбалер на Арсенал е ...

ШОК ВИДЕО: Се степаа сестрите пејачки Едита и ...

Падна понуда за кладба во Собранието меѓу власта ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Новите инвестиции и работни ...

Апсурд на сезоната во Англија, на погрешен играч ...

Понесено обвинение за „обид“ за киднапирање на ...

Мицкоски: Само квалитетот како критериум при ...

ВИДЕО | Голем интерес на Отворениот ден за работа ...

Предлог дестинација за секое годишно време - ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Членството во ЕУ е национален ...

Спасовски: Храната за полициските службеници со ...

Започна со М2, победи на Макфест и го ...

Започна со М2, победи на Макфест и го ...

Започна со М2, победи на Макфест и го ...

Започна со М2, победи на Макфест и го ...

(ВО ЖИВО) Мицкоски во посета на општина Кисела ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Методи Хаџи-Јанев: Западните ...

(ВИДЕО) Милошоски до Ковачевски: Кои се лицата ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Новите инвестиции и работни ...

Ковачки до Ковачевски: Дали знаете дека во вашиот ...

15 неверојатни животински фосили најдени досега

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Орце Ѓорѓиевски: Институциите ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Белград го менува курсот, ...

Крмов: ДПМНЕ повторно ќе прифати уставни измени ...

Италијанската полиција удри по Ндрангета: Уапсени ...

Oстави неизбришлива трага: Три години од ...

Славниот англиски клуб гради нов стадион од 570 ...

НБА Топ 10: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

Дечкото со три нозе

Мажи, нешто за мобилните во преден џеб

(Видео) Зеленски: Немам интерес да се сретнам со ...

Тупанчевски: Претставници на власта избрзаа со ...

(ВИДЕО) Милков: Амбасадорот останува во Софија, ...

Алекса Перовиќ се прослави со Даниел Кајмакоски ...