По речиси 30 години поминати во Холивуд, популарниот актер Том Хенкс смета дека има само четири филмови за кои верува дека се прилично добри. Том Хенкс го ...
сите 14 | | | веќе видена

САД: Авион се сруши во далноводи, 120.000 ...

Најглупавото новинарско прашање падна на пресот ...

Најглупавото новинарско прашање падна на пресот ...

(Видео) Џенифер Лопез најавува нов албум на ...

(ВИДЕО) Мал авион во САД удри во електричен ...

ТЈ го погоди точниот резултат на вчерашното дерби!

ТЈ го погоди точниот резултат на вчерашното дерби!

Истанбул: Десетици приведени за време на ...

МЗТ Скопје Аеродром ја совлада Мега за втора ...

МЗТ Скопје Аеродром ја совлада Мега за втора ...

Екипите на „Македонија пат” подготвени ја следат ...

(ВИДЕО) Големи нереди на улиците на Брисел откако ...

Ова е ВИСТИНСКАТА приказна за Пинокио: Кога ќе ја ...

Од Тбилиси за Канал 5: Војната во Украина е и ...

Воен хеликоптер прелета 134 километри без пилот, ...

Првите парчиња облека ги сошив од кеси за прашок: ...

Хрватска лекција по мундијалски фудбал за Канада ...

Првпат во историјата на на СП, играч на хрватски ...

Повеќе изгледа како играчка отколку како ...

ВИДЕО | Кинезите протестираат против строгите ...

Протести во Шангај поради ограничувањата за ...

Зошто новите процесори, плочи и графички карти сè ...

Пелистер ја оствари и четвртата победа сезонава ...

Пелистер ја оствари и четвртата победа сезонава ...

Франција најави: Можно повлекување од Буркина ...

Бујар Хајдари не дозволи долга радост на Ак. ...

Митровски носи предност за „пандевци“ во ...

Вакво нешто никогаш не сте пробале: штрудла полна ...

“КОЛЕГИТЕ ГИ ПРЕПОЗНАВАМ ПО ПЕНИСИТЕ“: Порно ...

„Романтичарите“ за само две минути со два гола ...

„Романтичарите“ за само две минути со два гола ...

Брзи уштипци на турски начин – не впиваат масло

Шкупи неочекувано лесно со два гола за 15 минути ...

Шкупи неочекувано лесно со два гола за 15 минути ...

Еве како да ја исчистите пеглата за само 30 ...

Ајле – стар турски десерт

Печен компир со лук и магдонос: Совршен прилог ...

Николоски: Со случајот со Онишченко нарушена е ...

(Видео) Каевски: Со Буџетот за 2023 предвидени се ...