Едноставен рецепт за пилешки уштипци кои сигурно успеваат. 2 парчиња пилешко филе 1 чешне лук 3-4 лажици кисела павлака 1 јајце 2-3 лажици брашно Месото ...
сите 74 | | | веќе видена

Трик кој може да ви го спаси животот! Ако почнете ...

Ливерпул после само две кола веќе има четири бода ...

Aпокалиптични снимки: Најмалку 31 лице загинаа во ...

Министерката за култура не се извини за ...

Мицкоски од Тетово: Покажавме дека не сме сите ...

Снимка покажува како се роди парискиот ...

Поплави во Анкара

Греем Сунес критикуван дека кажа дека фудбалот е ...

(Видео) Даг Форд хит на интернет: На политичарот ...

Венгер: Конфликтот со Мурињо почна бидејќи Челси ...

„Парко 2047“ – мултимедијален фестивал во Битола ...

„CyberOne“ е робот кој може да детектира човечки ...

(ВИДЕО) Каевски: Сите обиди за намерни провокации ...

Препораките на Комисијата ги демантираа сите лаги ...

Најмалку 50 жртви во поплавите во Нигерија

(Фото) Членови на бугарска фондација се пофалиле ...

Петрушевски: Владата на Ковачевски веднаш да се ...

Неофицијално: Позната е причината за превртениот ...

(ВИДЕО) „Макпетрол“ – 75 години движечка енергија ...

Врисоци на деца, плач и ужас: Сведоци за ...

Најмалерозниот голман во Серија А си даде нов ...

(Видео) Изречени 801 санкции за брзо возење за ...

Невозможен тениски поен кој го крена цел стадион ...

SpaceX испрати уште 46 сателити Starlink во ...

(ВИДЕО) Погледнете го моментот кога главниот град ...

(ВИДЕО) Погледнете го моментот кога главниот град ...

Тензичното поздравување на Тухел и Конте

Тензичното поздравување на Тухел и Конте

Тензичното поздравување на Тухел и Конте

Motorola го претстави предводникот Moto Razr 2022

Братот на двете жени, убиени во масакрот во ...

Уште повредени се извлечени од урнатините на ...

(ВИДЕО) Палатата на Мајк Тајсон е ...

Конте и Тухел за малку ќе се степаа по мечот ...

СИЛУВААТ СО СЕКАКВИ ПРЕДМЕТИ, ТОРТУРАТА ТРАЕ СО ...

Исвиркан македонскиот јазик на концертот на ДУИ ...

Баерн рутински го реши Волфсбург

Стојчевски ја оштети Брегалница: Недосуден ...

Стојчевски ја оштети Брегалница: Недосуден ...