За 2022 година се планирани 6,100 000 000 денари за субвенцционирање на земјоделците, но многу е поважно какви се програмите кои ги носи Министерството за ...
сите 173 | | | веќе видена

Објавени детали за серијата „Господарот на ...

Жичницата на Водно е безбедна за употреба, ...

(Видео) Еколошка катастрофа во Перу – по ...

Скопски моден фестивал: Премиера на првата сезона ...

ВИДЕО | Маричиќ: Луѓе кои ги доведоа преговорите ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Година дена од стапувањето на ...

Блескава вечер на Јокиќ со 49 поени и Дончиќ со ...

Блескава вечер на Јокиќ со 49 поени и Дончиќ со ...

Каква блескава вечер на Јокиќ со 49 поени и ...

Борис Џонсон ја прогласи пандемијата за умрено

(ВИДЕО) Безос ја најави серијата „Господар на ...

ВИДЕО | Д-р Митов: Нашето тело се детоксифицира ...

Кога не учите од историја, учете од цртани

Страшен Јокиќ за триумф на Денвер, дабл-дабл за ...

Страшен Јокиќ за триумф на Денвер, дабл-дабл за ...

ВИДЕО | Габер: Преспанскиот договор и договорот ...

ВИДЕО | САД објави снимка од нападот во Кабул ...

ВИДЕО | Тасевски: Зошто авиокомпаниите се ...

Aston Martin со тизер го најави најмоќниот ...

Трипл-дабл на Јокиќ со 49 поени, шоу на Дончиќ, ...

Трипл-дабл на Јокиќ со 49 поени, шоу на Дончиќ, ...

ВИДЕО | Пешевски: Синдикалната кошничка ќе биде ...

(ВИДЕО) Бајден: Путин ќе тргне на Украина, ...

(Видео) МАКЕДОНИЈА ИМА НАЈСЛАБА АРМИЈА ВО СВЕТОТ, ...

ФОТО | Ретки фотографии од најубавата ...

Маричиќ контра Димитров: Тактички ова беше важно ...

(ВИДЕО) Која е новинарката која му подари јаболко ...

(ВИДЕО) Која е новинарката која му подари јаболко ...

(ВИДЕО) Која е новинарката која му подари јаболко ...

(ВИДЕО) Која е новинарката која му подари јаболко ...

(ВИДЕО) Која е новинарката која му подари јаболко ...

(ВИДЕО) Која е новинарката која му подари јаболко ...

(ВИДЕО) Која е новинарката која му подари јаболко ...

(ВИДЕО) Која е новинарката која му подари јаболко ...

(ВИДЕО) Која е новинарката која му подари јаболко ...

(ВИДЕО) Која е новинарката која му подари јаболко ...

Героски откри кој ги обединил Тричковски, ...

Каков мајстор: Одбрани два пенали во 95. минута ...

ВИДЕО| Црногорската влада се распадна, неколку ...