Поради мала грешка ,автомобил пропадна во бездна (Вознемирувачко видео)


Снимката е направена на планински пат во Пакистан . На неа се гледа како совозачот од непознати причини сака да излезе низ прозорец на автомобилот , што беше ...
| | веќе видена | слични

Косовски портал објави видео од инцидентот во кој загина припадник на косовската полиција при грабеж на банка во Косово. Полицаецот откако слушнал по радио ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев е главата на криминалниот октопод кој пустоши низ Македонија. Институциите се целосно притиснати и ставени во служба на криминалот на Заев и ...
сите 388 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поради мала грешка ,автомобил пропадна во бездна (Вознемирувачко видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: