(ФОТО) Погледнете ја супер- јахтата на која се одмара Синди Крафорд


Останато

Фудбалерите на Барселона на своите дресови, на отворањето на Ла Лига, наместо презимињата ќе го носат името на градот, во знак на сеќавање на жртвите во ...
сите 442 | | | веќе видена

И птиците повеќе не сакаат да летаат над опустошениот е рид над скопското село Кондово. Пред само два дена силните пламени јазици пеплосаа сè. Уништена е ...
сите 140 | | | веќе видена

Северна Кореја денеска соопшти дека речиси 3,5 милиони работници, членови на партијата и резервисти доброволно се јавиле да ѝ се приклучат на војската во ...
сите 385 | | | веќе видена

Пратеникот Петре Шилегов посочи дека со разрешувањето на јавниот обвинител Марко Зврлевски ќе започне процесот на враќање на правдата и сега ќе може да се ...
сите 99 | | | веќе видена

И владата на СДСМ барала мислење од Антикорупциската комисија за тоа дали може да се вработуваат нови кадри во времето до локалните избори. Според кој ...
сите 538 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Погледнете ја супер- јахтата на која се одмара Синди Крафорд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: