Концерт на Влатко Лозаноски во ВИП арена

4 копии
3 копии

Сопственикот на „ Авалон продукција“, Бобан Милошески, ги сподели емоциите, па раскажа дека на вчерашен ден бил роден неговиот брат Даниел, кој за жал ...
| | веќе видена | слични

Откако Министерството за култура денеска ги објави резултатите од годишните конкурси за финансирање проекти од национален интерес во културата за 2019 година, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Разочарување, неверување и гнев е резултатот од денешната програма на Министерството за култура која е објавена денес за наредната 2019 година. Во неа се ...
| | веќе видена | слични

Министерството за култура денеска на својата веб-страницата ги објави резултатите од годишните конкурси за финансирање проекти од национален интерес во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Оваа хуманитарна помош би требало да ја дистрибуираат  поддржувачите на опозицискиот лидер Хуан Гуаидо, кога САД го призна за претседател на Венецуела. -Ова не ...
сите 100 | | | веќе видена

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 136 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Концерт на Влатко Лозаноски во ВИП арена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: