Мапа: Во кои држави има повеќе мажи, а во кои жени?


Останато

Зоран Заев, прашан зошто не ја прифаќа понудата на ВМРО-ДПМНЕ да се откаже од Тиранската платформа, одговори дека ваквиот предлог на Груевски е обид за ...
сите 435 | | | прочитана: 2574 | веќе видена

Веста за протестот на 21 март во Македонија силно одекна и во светските медиуми, како и во медиумите од соседството. Како и Регионот така и Хрватска не остана ...
сите 212 | | | веќе видена

-Нашиот предлог за излез од кризата е предвремени парламентарни избори. Сето она што дел од политичките партии го криеја на парламентарните избори сега излезе ...
сите 95 | | | веќе видена

Читаниот портал ИН4С во текст под наслов: „СДСМ и Зоран Заев дебело поврзани со Албанските криминалци“, пишува дека во околината на Тетово приведен е еден од ...
сите 238 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мапа: Во кои држави има повеќе мажи, а во кои жени?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: