Најубави цитати за жените

Не се согласувале сите дека жените се прекрасни суштества. Пред се’ затоа што ги излудувале или дека не можеле да ги разберат. Но сите тие на крајот, сепак, се согласиле дека жените треба да се обожаваат... Еве што рекле за жените некои од најголемите имиња во светот низ вековите... “Не ми пречи што живеам во машки свет се’ додека во него можам да бидам жена“ – Мерлин Монро “Жената ...

Ослабев благодарение на нова диета!
Кристина Пименова - Супермоделка на 10 години
Јелена Бачиќ – Алимпиќ: За мене книжевноста е
Ви требаат пари? 18.000 евра годишно дава Аљаска
Севе доби уште една битка на суд против Милан
Од машки агол: 6 показатели дека сте сексуално
Конечно, откриено кој стои зад гласот на Големиот
Што и се случило? Поранешната на Вељко заврши во
Лани победи на Евровизија, а сега спие во јавни
Урнебесно: Како изгледа договарање состанок со
Хороскоп, 11 Февруари
Иста како мама: Ќерката на Јелена Бачиќ Алимпиќ е
Карлеуша и Марија Шерифовиќ го „нападнаа“ Шабан
Студентски живот: Што појадува Вељко Ражнатовиќ?
Најпопуларниот статус на Фејсбук овие денови, кој