Речиси 1,8 милиони патници патувале лани преку двата македонски аеродрома

27 копии

Преку двата македонски аеродрома, „Александар Велики“ во Скопје и „Св. Апостол Павле“ во Охрид во 2016 година патувале 1.8 милиони патници, соопштуваат од „ТАВ ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Останато

Претседавачот на Конститутиванта седница на Собранието, Трајко Вељаноски утре во 12 часот закажа ново продолжение на седницата на која денеска дискутираа ...
сите 306 | | | прочитана: 624 | веќе видена

Известувачот за Република Македонија во Европскиот парламент, Иво Вајгл, во изјава за државната новинска агенција МИА демантира дека тој за некој медиум ...
сите 93 | | | веќе видена

БЕСА посочува дека имале нивни предлог-кандидат „со кредибилитет и без корупција, криминалност и прекршување на законот“ и тоа го направиле, како што наведува, ...
сите 150 | | | прочитана: 318 | веќе видена

Во дебата за „360 Степени“, поранешниот претседател на Државната комисија за спречување на корупција, Драган Малиновски зборуваше за рокот кој СЈО согласно ...
сите 167 | | | веќе видена

Вистинска паника и страв владее во Црвенка, местото каде живееше и беше убиена Јелена Крсмановиќ Марјановиќ откако вчера била оставена палка, иста како онаа со ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Речиси 1,8 милиони патници патувале лани преку двата македонски аеродрома

Од:
До кого (е-маил):
Порака: