Платформата и што по неа?


Останато

Врховниот суд денеска треба да заседава по обжалените решенија од Апелациај за притвор на тројца обвинети во случаите „Таргет“ и „Тврдина“, поточно Горан ...
сите 172 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 36 | | | прочитана: 1147 | веќе видена

-Не постои изјава која е дадена неутрално или го афирмира договорот и Зоран Заев, туку напротив, сите овие изјави прават голема штета, додава Јакимовски. Тој ...
сите 312 | | | веќе видена

Кој нема да успее да купи карта за натпреварот од 3.квалификациско коло во Лигата на шампионите помеѓу Вардар и Копенхаген кој ќе се одигра овој вторник, ќе ...
сите 212 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Платформата и што по неа?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: