Драма во гостиварско: Го нападнал братот со штрафцигер


Останато

Вице Заев, братот на лидерот на СДСМ Зоран Заев, и бившот министер во МВР од редовите на оваа партија, Оливер Спасовски, се осомничени за изборни измами во ...
сите 145 | | | веќе видена

Првообвинетиот за настаните во Диво Насеље, се брани дека тој не бил организатор на упадот во Македонија, а главните организатори биле убиени од полицијата. ...
сите 47 | | | веќе видена

На нивните приватни профили на социјалните мрежи редовно ги честат обожавателите со нови фотографии од своето секојдневие, а на повеќето се со своите најголеми ...
сите 29 | | | веќе видена

Кога имате менструација не би требало да правите многу работи и треба повеќе да внимавате. На тој начин полесно ќе ги поминете тие денови, а ќе немате болна ...
сите 3 | | | прочитана: 367 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Драма во гостиварско: Го нападнал братот со штрафцигер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: