Децата вриштат, родителите се тепаат на трибини- неколку лица во болница!


3 копии

Неколку лица завршиле на болница по општата тепачка, која се случила на трибините на стадион во Мајорка, за време на натпреварот на детските екипи на Колеренсе ...
| | веќе видена | слични

Конфликтот започнал на теренот меѓу двајца играчи од категоријата меѓу 12 и 13 години, по што родителите на младите спортисти започнале физичка пресметка на ...
| | веќе видена | слични

Не е прв пат родителите да предизвикаат тепачка на фудбалските натпревари на своите деца… Но, се запрашуваме зошто се случуваат вакви работи? Снимката доаѓа од ...
| | веќе видена | слични

На шпанскиот остров Мајорка на натпреварот меѓу детските екипи на локалните фудбалски екипи Колеренсе и Аларо, неразумните родители пред своите наследници ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Гевгелија гласаше против отворање на рудници, а одлуката на граѓаните е задолжитена и обврзувачка за надлежните. Во иднина, општина Гевгелија не ќе може да ...
сите 166 | | | веќе видена

Додека медиумите од региионот пишуваат за насилничкото однесување на Раста, сопругот на Ана Николиќ, таа како да не е многу засегната од сето тоа. Таа на ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Децата вриштат, родителите се тепаат на трибини- неколку лица во болница!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: