Колекција вицови за баба Рада

Гледач: Ало Баба Рада? Баба Рада: Да, повелете во програма сте. Гледачот: Имам проблем, девојка ми е стиптизерка. Баба Рада: Подитно чај од шипка. И се јавува маж и ја прашува : Бабо Рада, жена ми ме остави, што да правам?? А таа му возвраќа: Хибискус, само чај од Хибискус. Баба Рада во депресија сум -Чај од ганџа — Мр.За (@MrzA_klasa) January 5, 2014 Баба Рада бремена сум .. -Чај од мајчина ...

Ја изгубив, таа денес е само сенка: Писмото на
Сон не ја фаќа во болница: Тамара ја преплавија
Маја има 18 години и ја изнајмуваат на час: „Еден
ДНЕВЕН ХОРОСКОП:Ден на Раковите за љубовни
Последни подготовки за Велигден – аранжирање на
Даниел Кајмакоски како Шабан Шаулиќ во „Твоето
Проститутка проговори за големината на “алатите”
Родена е без нозе: Мајката ја оставила по
Александра Пријовиќ сподели убава вест-ова е
Ви текнува на Руслана? Денес е политичарка и
Погледнете ја урнебесната снимка на која ќерката
23 години од најголемиот инцидент во тенисот -
(ГАЛЕРИЈА) Џенифер Лопез: Не сакам да остарам сама
Нутела суфле кое се топи во уста
Втора епизода на Фчерашни новости ВИДЕО