Колекција вицови за баба Рада

Гледач: Ало Баба Рада? Баба Рада: Да, повелете во програма сте. Гледачот: Имам проблем, девојка ми е стиптизерка. Баба Рада: Подитно чај од шипка. И се јавува маж и ја прашува : Бабо Рада, жена ми ме остави, што да правам?? А таа му возвраќа: Хибискус, само чај од Хибискус. Баба Рада во депресија сум -Чај од ганџа — Мр.За (@MrzA_klasa) January 5, 2014 Баба Рада бремена сум .. -Чај од мајчина ...

Цеца и познатата светска ѕвезда во ист фустан
Сексапилната Плејбој зајачица го исполни
Карлеуша збесна, се заканува со тужби затоа што
Катарина Ивановска и момчето се сликаа голи (ФОТО)
Ова се симптомите на рак на матката
СЕВЕРИНА ВИКЕНДОВ РАБОТНО ВО МАКЕДОНИЈА: Ќе пее
Џони Деп нема да биде обвинет за напад врз
Ова е вистинскиот начин како да извадите крлеж –
Сите одлепија по голите фотографии на Јелена
Ана Кокиќ проговори за разводот со Раџен!
Најстрашното дете во светот
ЛОТО ДЕВОЈКАТА СЕ ОМАЖИ: Натали Грубовиќ викендов
Мама Тамара ужива во парк со ќеркичката
УПАТСТВО ЗА ОРГАЗАМ: 3Д презентација на топ 10-те
Му седнала во скут и му ги раскопчала фармерките: