Урнебесна поза на таткото и синот: Даниел Кајмакоски (ФОТО)

Откако сопругата Кристина на свет го донесе нивниот прв син, поп-пејачот Даниел Кајмакоски периодов е повеќе активен на приватен план, па на социјалните мрежи ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот победник во Х фактор, Даниел Кајмакоски неодамна стана татко. Тој секојдневно објавува фотографии од детето, а овој пат ја објави фотографија која ...
| | веќе видена | слични

Во една прилика Даниел потенцираше дека сака да стане млад татко, а дефинитивно желбата му се исполнила. Перидов пејачот повеќе е актуелен на приватен план, па ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот победник во Х фактор, Даниел Кајмакоски неодамна се оствари во улогата на татко, па тој и неговата сопруга Кристина уживаат во растењето на синот. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Најдоцна до среда ќе се знае дали Горан Грујевски, Тони Јакимовски и Никола Бошковски ќе отидат во притвор, бидејќи рокот од 48 часа почна да тече денеска. Од ...
сите 311 | | | прочитана: 1115 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 11 | | | прочитана: 175 | веќе видена

Македонија нема заедничка историја со Бугарија, ниту пак со некоја друга држава, вели новинарот и колумнист Тодор Пендаров. „Тоа е тоа што ми смета во овој ...
сите 397 | | | веќе видена

Медиумите под контрола на СДСМ почнуваат со притисоци за следната фаза околу прифаќање или отфрлање на неоснованите обвиненија. И досега тоа го правеа со т.н. ...
сите 373 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со умерена облачност, повремено облачноста ќе се зголемува и ќе има локална појава на дожд и грмежи. Ќе дува умерен до засилен ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Урнебесна поза на таткото и синот: Даниел Кајмакоски (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: