Во продолжувањето на серијата ќе глумат поголем број од членовите на оригиналната постава. Покрај Розан Бар, во серијата ќе глумат и Џон Гудман и Сара Гилберт. ...
| | веќе видена

Најголема заработувачка на основа на продажба на влезници во САД и Канада за време на викендот имал филмот „Пирати од Карибите:Мртвите луѓе не раскажуваат ...
сите 24 | | | веќе видена

Денес на централниот терен „Филип Шатрие“ ќе се појават и бранителите на титулите од минатата година. Мугуруза се среќава со Франческа Скиавоне а Новак Ѓоковиќ ...
сите 76 | | | веќе видена

Lionsgate го објавил официјалниот трејлер за летниот блокбастер „The Hitman’s Bodyguard”. Во филмот Рајан Рејнолдс глуми познат светски агент чија задача е да ...
сите 19 | | | веќе видена

Во сцената на оргии во драмската серија на ХБО – „The Leftovers” учестувале повеќе од 200. голи глумци, а епизодата со жешката сцена која е емитувана порано ...
сите 2 | | | веќе видена

next