Ако досега не сте знаеле која е Лиса Зимоуш, после ова видео ќе го запамтите нејзиното име. Станува збор за 17. годишната француска „фристајлерка“ кој веќе ...
| | веќе видена

Кристиано Роналдо е голем вљубеник во автомобилите, па не би чудело ако одлучи да купи Бугати. Не би му бил прв. Роналдо има импресивна „ергела“ за која го ...
сите 2 | | | веќе видена

Во недела навечер во холивудскиот Долби Театар, но и ширум светот многумина ќе го исчекуваат прогласувањето на победниците на годинешното 89. доделување на ...
сите 9 | | | веќе видена

Бившата лото девојка после 16. години врска ќе го изговори судбоносното „Да“ на својот партнер Симеон Осомокос, во Венеција на 31. март. Бившата Ју лото ...
сите 7 | | | прочитана: 236 | веќе видена

Македонскиот пејач на годината, Даниел Кајмакоски, пред три ден стана татко по прв пат. Раѓањето на синот Давид го подели со обожавателите на неговите ...
сите 38 | | | веќе видена

Пријателка на парот, Леа Ремини, на својот Инстаграм профил објавила фотографија на која насмеаната пејачка позира со бившиот сопруг и пријателите Бившите ...
сите 3 | | | веќе видена

Хари Мата Хари, еден од најпознатите пејачи од Сараево и Босна и Херцеговина во своето неодамнешна интервју во кое го прашале за односот со женските фанови ги ...
сите 7 | | | веќе видена

Популарниот пејач Даниел Кајмакоски вчера (23.02) за прв пат стана татко. Убавата вестја споделил и на својата официјална фан страница на Фејсбук, а ...
сите 38 | | | прочитана: 2347 | веќе видена

next