Неверојатен талент – куче совршено го изведува трикот „лежи и глуми мртов“


Ова слатко кученце навистина има талент. Кучето Бејли успеа да дојде до „своите 5 минути слава“ откако гостуваше во „Шоуто на Дејвид Летерман“. Тој трикот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Новата реформска Влада ќе ги изгради, реконструира и ќе ги опреми општите и клинички болници во Македонија за да осигура дека секој граѓанин ќе ја добие ...
сите 312 | | | прочитана: 232 | веќе видена

Зоран Заев, прашан зошто не ја прифаќа понудата на ВМРО-ДПМНЕ да се откаже од Тиранската платформа, одговори дека ваквиот предлог на Груевски е обид за ...
сите 72 | | | прочитана: 4372 | веќе видена

Ние даваме поддршка за неспроведување на платформата од Тирана. Ако Заев по секоја цена сака да стане Власт, да дојде на позиција, има полесен начин без да ...
сите 252 | | | прочитана: 166 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неверојатен талент – куче совршено го изведува трикот „лежи и глуми мртов“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: