Германскиот фотограф Софија Фогел не ги моли своите модели веднаш да се соблекуваат, наместо тоа таа ги моли да се зафаќаат со своето омилено хоби, било да е ...
| | веќе видена

Зимата сè уште доаѓа, но големата војна е тука. Пред нив дојде трејлерот на новата, седма сезона на „Игра на престолите“. Првата епизода ќе биде на 16 јули, на ...
| | веќе видена

Суд во Израел, на една двојка им изрече казна од 2.100 евра поради емотикони. Причината за тоа е проста: сликичките во четот „придаваат голем оптимизам”, ...
| | веќе видена

Актерот Метју Пери го глумеше Чендлер во хумористичната серија „Пријатели“ цели десет години и вели дека тоа му била најдобрата работа во животот. Иако ретко ...
| | веќе видена

Нејзиното утринско кафе на многумина им го крена притисокот Вики Одинцова се смета за една од најубавите и најсекси жени во светот. Руската секс-бомба, која на ...
сите 2 | | | веќе видена

Денеска обожавателите на вселенската сага ширум светот го слават 40. роденден на Star Wars. Серијалот на научно-фантастични филмови за прв пат бил прикажан на ...
| | веќе видена

Андријана Јаневска деновиве ја промовираше својата нова песна која го носи името “Children of the Cosmos”. Музиката, виолината, пијаното и придружните вокали ...
сите 3 | | | веќе видена

next