Возеше во спротивен правец на автопат 40 километри, па се заби во полиција (ВИДЕО)


4 копии

Неиуменуван Сенегалец со француски пасош во саботата наутро околу 9 часот приреди општ хаос на шпанскиот автопат А-92. Возачот прво 40 километри возеше во ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот рели возач Карлос Саинц доживеал тешка несреќа пред крајот на една етапа на Дакар рели. Автомобилот на Карлос Саинц се превртил неколку пати со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев, прашан зошто не ја прифаќа понудата на ВМРО-ДПМНЕ да се откаже од Тиранската платформа, одговори дека ваквиот предлог на Груевски е обид за ...
сите 350 | | | прочитана: 4381 | веќе видена

Ние даваме поддршка за неспроведување на платформата од Тирана. Ако Заев по секоја цена сака да стане Власт, да дојде на позиција, има полесен начин без да ...
сите 306 | | | прочитана: 217 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Возеше во спротивен правец на автопат 40 километри, па се заби во полиција (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: