„Мојот дедо имаше четири, а јас две жени“


Останато

Аца Лукас вчера попладне пристигна во Србија, каде што вечерта имал настап на сплавот „Порт“. Сепак, тоа што шокирало многумина е однесувањето на Аца, откако ...
сите 72 | | | прочитана: 566 | веќе видена

Дарен Озборн(47) е човекот кој со комбе удри во муслимански верници пред џамија во Лондон, и е татко на четири деца. Неговото семејство е шокирано од она што ...
сите 98 | | | прочитана: 346 | веќе видена

Белгиските власти во средата доцна навечер, во рамките на истрагата за обидот за бомбашки напад на главната железничка станица во Брисел, извеле серија ...
сите 86 | | | веќе видена

Renault објавија нови слики и детали во врска со нивниот нов Megane RS, кој целосно ќе биде претставен на Frankfurt Motor Show во септември. Новиот Megane ...
сите 4 | | | веќе видена

Вчера регионот го потресе веста дека Богољуб Митиќ Ѓоша ненадејно починал, а неговото тело го пронашла неговата ќерка Наталија. Богољуб починал од последици на ...
сите 85 | | | прочитана: 185 | веќе видена

Во текот на вчерашната собраниска седница со 62 гласа „за“ се избраа и замениците министри во владиниот кабинет. И покрај бојктот на опозицијата и бурните ...
сите 78 | | | веќе видена

Бојко Борисов и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски одржаа кратка средба во Брисел по средбата на Европската народна партија (ЕПП). Средбата беше посветена ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Мојот дедо имаше четири, а јас две жени“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: