Kodak лансираше 4К верзија на својата акциона камера PixPro SP360, што е пододбрување во однос на првичната FullHD верзија. Новиот модел ќе биде компатибилен ...
сите 3 | | | веќе видена

Да се има некој вид заштита на телефонот од неовластен пристап е секако добра навика. Потрошете неколку секунди од своето време на отклучување на екранот за да ...
сите 6 | | | веќе видена

next