Дали вежбањето еднаш неделно навистина има ефект?


Останато

СДСМ во реакција на прес конференцијата на Илија Димовски наведува дека ребалансот на Буџетот става крај на нереалните проекции и непродуктивните трошоци што ...
сите 341 | | | веќе видена

Популарноста на Кристијано Роналдо е неверојатно голема на сите континенти, а тоа го потврдија и кинеските фанови. Медиумите од азиската земја информираат дека ...
сите 76 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша без гаќички во провидно боди го урна Инстаграм! Во Брутално секси издание пејачката овој пат позираше така што ...
сите 31 | | | прочитана: 924 | веќе видена

Како што започна, така и заврши годинешното 15-то јубилејно издание на балкански познатиот “Пивофест” кој секоја година се одржува во Прилеп. Оваа година никој ...
сите 72 | | | веќе видена

Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност, попладне во западните делови со локален краткотраен дожд и ретки грмежи. Ќе дува слаб ветер ...
сите 325 | | | прочитана: 434 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали вежбањето еднаш неделно навистина има ефект?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: