Канаѓанецот требаше да се бори со Американецот Џаред Доналдсон во третото коло, но се повлече по загревањето откако ја врати повредата на бутниот мускул. ...
сите 17 | | | веќе видена

Џермејн Дефо, стрелец за Англија, каква информација! Напаѓачот на земјата во која се игра најскапиот фудбал на планетата има 34. години. Еднаш веќе ја ...
сите 7 | | | веќе видена

next