Импортерот за Toyota за Македонија, и официјално го престави новиот Yaris. Моделот кој е помеѓу најпопуларните во класата доаѓа со целосно нов дизајн и нови ...
сите 3 | | | веќе видена

Акционерите и купувачите се уште во неизвесност... Компактниот SUV ќе ја надмине популарноста на Model 3. На состанокот на акционерите, Елон Маск ја претстави ...
сите 13 | | | веќе видена

Миграцијата на моделите кои се во финална фаза на развој на нова технологија... проектот вреден 2,3 милијарди евра, во кој PSA групацијата од GM го откупи ...
сите 9 | | | веќе видена

Потенцијалот беше видлив уште на почетокот, меѓутоа сите го чекаа вистинскиот момент... Заработија 25 пати повеќе отколку што вложија. Далечната 2010 година, ...
сите 39 | | | веќе видена

Јапонски автомобил чија премиера е закажана на 8 јуни... Subaru за неколку дена ни подготвува претставување на нов модел. На својот Twitter профил не почестија ...
сите 4 | | | веќе видена

next