Ова е гостински текст на Миодраг Цекиќ, кој е дел од тимот позади апликацијата Jukebox2. Jukebox2, идејата која го освои второто место на 6 – тото издание на ...
сите 7 | | | веќе видена

Пред неколку месеци Reddit како дел од социјален експеримент им овозможи на посетитетлите да учествуваат во боењето на празно платно. Секој посетител можеше да ...
сите 3 | | | веќе видена

next