Интересно

Во одредени случаи со отстранувањето на влакненцата од телото мора да се внимава... Ако не внимаваме, би можеле да добиеме несакани инфекции. На пример, не ...
сите 2 | | | прочитана: 297 | веќе видена

Англија | Легендата на Барселона, Чави вели дека разговарал со Пеп Гвардиола за трансфер плановите на Манчестер Сити и открива дека стратегот го посакува Дел ...
сите 22 | | | веќе видена

Англија | Фудбалерот на Арсенал, Хектор Белерин очајно посакува да настапи на Европското првенство до 21 години за Шпанија која игра во група со Македонија... ...
сите 20 | | | веќе видена

next