Каналот Youtube стана платформа преку која обични луѓе се прославија и оттаму почнаа брендови од кои солидно заработуваат. Ваквите приказни понекогаш ги следат ...
сите 2 | | | веќе видена

Покрај Nokia 105, HMD Global претстави уште една обновена верзија на телефон кој прв пат беше претставен во 2014. Да погледнеме со какви подобрености доаѓа ...
сите 22 | | | веќе видена

Очигледно на секој две години Nokia, или во овој случај HMD Global, претставува нова верзија на Nokia 105. Првиот модел се појави во 2013, а потоа во 2015 се ...
сите 22 | | | веќе видена

Веќе видовме неколку фотографии и концепти за изгледот на Galaxy Note 8. Денес, се појавија нови фотографии на кој може да го забележиме предниот дел на ...
сите 26 | | | веќе видена

next