• Acibadem Sistina Hospital, Skopje
 • 19:00:00 , 22 Мар, 2017 до 20:00:00 , 22 Мар, 2017
 • Acibadem Sistina Hospital
 • 13 доаѓаат, 13 можеби
 • Настанот е завршен
 • Како што се наближува терминот, се зголемува стравот и неизвесноста од чинот на породување. Ве покануваме да бидете дел од предавањето на д-р Корнелија Трајкова и отворено да разговараме за вашите дилеми. Информирајте се како се одвива чинот на породување, кои се предностите на спонтаното породување наспроти царскиот рез и уште многу други корисни информации.Сите трудници оваа среда ќе добијат подарок од нашите пријатели од Medela MacedoniaНајавете го вашето присуство на 02/30 99 500

  Настани во близина (1км)

  Безболно породување и типови анестезија

  Болката при породувањето е една од причините за страв и неизвесност на бремените жени. Дознајте сè за начините за безболно породување. На сите ваши прашања, ...
 • Acibadem Sistina Hospital, Skopje
 • 19:00:00 , 24 Мај, 2017 до 20:00:00 , 24 Мај, 2017
 • купете билети овде
 • Acibadem Sistina Hospital
 • 18 доаѓаат, 26 можеби
 • Среда/ Mак & Yu Хитови/ Bis

  Среда 24.05 со почеток од 21:30 во Lounge Bar BIS уживајте во најдобрите македонски и ex-yu евергрини со Амир и Ивица. Ве очекуваме во BIS повторно да се ...
 • Lounge Bar BIS, Skopje
 • 21:30:00 , 24 Мај, 2017 до 00:30:00 , 25 Мај, 2017
 • Lounge Bar BIS
 • 11 доаѓаат, 23 можеби
 • Глобален Лидерски Самит Македонија 2017

  ПРИДРУЖИ ИМ СЕ НА 300 000 ВОДАЧИ ШИРУМ СВЕТОТ, ВО НАД 700 ГРАДОВИ И 100+ ЗЕМЈИ ПРЕКУ ГЛОБАЛНИОТ ЛИДЕРСКИ САМИТ МАКЕДОНИЈА 2017. Без разлика каде водиш и која ...
 • Hotel Aleksandar Palace, Skopje
 • 10:00:00 , 11 Ное, 2017 до 16:30:00 , 11 Ное, 2017
 • купете билети овде
 • Global Leadership Summit Macedonia
 • 20 доаѓаат, 25 можеби