Петре Шилегов

Македонија е исправена пред избор без преседан во поновата историја на нашата земја. Во недела граѓаните нама да избираат помеѓу политички партии и нивни ...
сите 9 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ Ве повикувам масовно да излезете на гласање на 27 април заради себе, бидејќи во програмата „Проверено“ на ВМРО-ДПМНЕ ќе најдете многу проекти што ...
сите 4 | | | веќе видена