Заев: Груевски е валкан боксер кој краде и удира под појас, но народот ќе и каже не на неговата банда што му ги испразни џебовите


2 копии

Македонија е исправена пред избор без преседан во поновата историја на нашата земја. Во недела граѓаните нама да избираат помеѓу политички партии и нивни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На денешната прес-конференција, претседателот на СДСМ Зоран Заев, одговарајќи на медиумско прашање дали ги демантира шпекулациите дека за денот на изборите се ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на СДСМ Зоран Заев на денешната прес-конференција, зборувајќи за, како што рече, криминалите на власта, изјави дека „Капо ди тути капи - Никола ...
| | веќе видена | слични

Изборот е помеѓу подобар живот или државен грабеж, изјави на денешната прес-конференција Зоран Заев, претседател на СДСМ. Во продолжение интегрален текст од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пријавените за вакцина најдоцна до понеделник ќе добијат термин, на кој пункт и во колку часот ќе бидат вакцинирани, тврди министерот за здравство Филипче. ...
сите 567 | | | веќе видена

Коалицијата Алијансата за Албанците и Алтернатива соопшти дека ја поздравуваат одлуката на претседателот Стево Пендаровски да го врати во Собрание законот со ...
сите 212 | | | веќе видена

Македонија и Албанија заеднички настапија кон Европската унија и порачаа дека не се за одвојување на пакетот меѓу двете земји во однос на процесот на ...
сите 609 | | | веќе видена

Последните вооружени престрелки низ Скопје се резултат на рачсистување на повеќегодишните несредени односи помеѓу наркомафијата, оценува поранешниот началник ...
сите 85 | | | веќе видена

Израел за 40 минути истрела 450 ракети кон Појасот Газа. Бројот на загинати Палестинци скокна на 119 луѓе. Меѓу жртвите има голем број малолетни деца и жени. ...
сите 348 | | | веќе видена

Не смееме 50 илјади граѓани, семејства да ги оставиме без покрив над глава и ние мора да носиме одлуки, решенија на проблемите кои се генерациски, изјави ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев: Груевски е валкан боксер кој краде и удира под појас, но народот ќе и каже не на неговата банда што му ги испразни џебовите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: