Петре Шилегов

СДСМ се очајни и се обидуваат преку монтирани и лажирани документи, здружени со лице правосилно осудено за фалсификат и злоупотреби, со неважечки печат и ...
сите 5 | | | веќе видена

Од ВМРО ДПМНЕ и не се очекуваше ништо друго освен на кривичната пријава против Гордана Јанкулоска за примени 80 илјади евра во кеш, да одговорат со закани за ...
сите 9 | | | веќе видена