Петре Шилегов

Социјалдемократите ги вратија освоените пратенички мандати кај граѓаните. Портпаролот на партијата Петре Шилегов рече дека во Македонија, после долго време, ...
сите 26 | | | веќе видена

Портпаролот на партијата Петре Шилегов за МИА изјавил дека приговори не поднеле бидејќи во предизборниот период и за време на кампањата поднеле преку 170 ...
сите 99 | | | веќе видена